English العربیه
اسفند ۰۹, ۱۳۹۷
شرکت تولیدی آرپانوش با برند تجاری ایستک برگزیده جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران در سال ۱۳۹۷
شرکت تولیدی آرپانوش با برند تجاری ایستک برگزیده جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران در سال 1397

در دومین جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران، که هفتم اسفند ماه در سالن همایش‎های خلیج فارس نمایشگاه بین‎المللی تهران برگزار شد از شرکت تولیدی آرپانوش با نشان تجاری (برند) ایستک با اهدای تندیس و لوح یادبود تجلیل و قدردانی شد.
محمدرضا مودودی سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران در باب دقت در انتخاب برندهای برتر با اشاره به این نکته که بر اساس معیارهای بین‎المللی، فرایند انتخاب شرکت‌های برتر طی شده تاکید کرد: از بحث تندیس‎فروشی که آفت بزرگ اقتصاد کشور است پرهیز کرده‎ایم و در این مراسم از چهل نشان تجاری برتر کشور که از میان یکصد و پنجاه شرکت متقاضی ارزیابی انتخاب شده‎اند تجلیل شده و جایزه ملی را دریافت می‎کنند. تلاش و اهتمام در راستای توسعه‎ی صنعتی، خلق و پرورش نشان تجاری ارزشمند، اعتلای فرهنگ نوآوری و درخشش نام ایران اسلامی در گستره بازارهای جهانی از جمله معیارهایی هستند که برند ایستک با پایبندی به آنان موفق به کسب این جایزه ملی شد.
مودودی همچنین با اشاره به نقش مهم برندها در تعیین جایگاه کشورها گفت: امروز ۱۰۰ برند برتر جهان یک هزار و ۹۷۲ میلیارد دلار ارزش دارند که معادل ۱۱ درصد کل صادرات جهان است؛ در این میان، ۱۰ برند نخست حدود ۴۲ درصد از کل ارزش برندها و پنج درصد از مجموع صادرات جهان را تشکیل می‌دهند. او گفت: سهم ایران با ۱٫۲ درصد جمعیت، جغرافیا و تولید ناخالص داخلی جهان از صادرات کمتر از سه دهم درصد است. سرپرست سازمان توسعه تجارت یادآور شد: در نیم قرن گذشته اقتصاد ایران ۶/۶ برابر شده در حالی که اقتصاد هند ۱۳ برابر، مالزی ۲۰ برابر و چین ۶۰ برابر شده و بخش عمده این بزرگ شدن بر عهده برندها بوده است.
رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در مراسم دومین جایزه برند تجاری برتر ایرانی با اشاره به اینکه مدیران بنگاه‎ها خود کارشناس هستند و  باید روی برندسازی کار کنند  از توسعه‎ی صادرات در سال ۱۳۹۸خبر داد. او با تاکید بر اینکه چند سال گذشته هم اقتصاد کشور همین فضای کسب و کار و تحریم‎ها را تجربه کرده است از توسعه‎ی واحدهای تولیدی و صنعتی خبر داد و افزود فرموده‎ی مقام معظم رهبری که  تولید را حفظ کنید که جهاد است باید سرلوحه‎ی تمام دست‎اندرکاران عرصه‎ی تولید و صادرات باشد.
در ادامه این مراسم،  پیام دکتر حسن روحانی رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی توسط رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت قرائت شد. در این پیام آمده است:
«تقارن مراسم اهدای جایزه ملی به منتخبان نشان‌های تجاری برتر کشور در سال ۱۳۹۷ را با میلاد باسعادت دخت پیامبر(ص) و حضرت فاطمه الزهرا(س) به فال نیک گرفته و تبریکات صمیمانه خود را به تمام مادران بزرگ این سرزمین تقدیم می‌کنم. رئیس جمهوری افزوده است: در چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شاهد آنیم که دشمنان این کشور، اعتماد، باور و امید مردم ایران را هدف قرار داده‌اند، غافل از اینکه در این تقابل آشکار، ظرفیت‌های غنی و بی‌شمار فرهنگی و تمدنی، ارزش‌های مذهبی، دارایی‌های سرشار طبیعی و توان فنی، علمی و اقتصادی و نیروی جوان و با انگیزه به خوبی قادرند از داشته‌های این سرزمین حراست کنند. ایران سرزمین سرمایه‌های بزرگ تاریخی، مادی و انسانی است و بسیار بجاست که این سرمایه عظیم را قدر دانسته و در مسیر گسترش امید به سوی ساختن ایرانی آبادتر حرکت کنیم؛ از این رو ارج نهادن به مقوله نشان تجاری اقدامی بسیار شایسته و کارآمد برای معرفی وضعیت‌ها و توانمندی‌های این کشور است. بسیار خرسندم که در مراسم فاخر انتخاب نشانه‌های تجاری برتر کشور که با حضور بهترین‌های صنعت ایران برگزاری شده، به برگزیدگان شایسته این دوره تبریک بگویم و برایشان پیشرفت و سربلندی آرزو نمایم.»
برند ایستک با نزدیک به دو دهه فعالیت تولیدی در عرصه‎ی اقتصاد کشور و التزام و تعهد همیشگی به بالاترین سطوح کیفیت انتخاب، به عنوان نشان (برند) تجاری برتر را افتخار خود دانسته و می‎کوشد نام و آوازه‎ی ایران اسلامی در سایه‎ی تولید محصولات باکیفیت در سراسر جهان طنین‎انداز کند.
در این مراسم آقایان مسعودی و رحیمی نیا مدیر فروش و مدیر روابط عمومی و تبلیغات شرکت آرپانوش به نمایندگی از مدیر عامل محترم شرکت حضور داشتند و تندیس و تقدیرنامه اهدا شده را از آقای رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت کردند.